BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

“Gyvenimas bjaurus, aš dar bjauresnė ir įrodysiu jam, jog jis nevisagalis”


 


Kas manęs laukia?


Kas žino kokia bjaurastis užvaldė mano sielą? Ji veržiasi vis gilyn ir gilyn. Ėda mane iš vidaus. Jau nesuvokiu kas darosi. Lyg koks parazitas čiulptų paskutinius mano syvus. Lyg mažytis šokolado kąsnelis, kurį įsidedi į burną. Jis pa mažu tirpsta, pajunti saldumą. Nori dar. Atsikandi antrą kąsnį (jau didesnį). Tave užvaldo begalinis noras suryti visą šokoladą. Godumas paima viršų. Suvoki, jog paprastai taip nedarytum, bet šis šokoladas kažkuo ypatingas, nori justi burnoje visumą, o ne tenkintis smulkiomis detalėmis.


Šlykštus jausmas, įsikerojęs tavyje plečiasi. Jauti žmogaus virsmą kale ėdančią savo naujagimį šunytį. Žiaurus paradoksas – kalė iš per didelės meilės suryja savo dalį. Padarėlis bejėgis pasipriešinti ir tai ją užnuodija.
Baigėsi ramybė. Baigėsi etapas. Baigėsi kelias, kuriuo iki šiol žingsniavai ramiai ir užtikrintai. Kelias buvo tiesus ir tu puikiai sugebėdavai nuspėti kas tavęs laukia už ženklo „Halt“ ar „Haltverbot“ . Dabar esi apsuptas įvairiausiu sankryžų, staigių posūkių, juodų taškų – įrėmintų  trikampiuose raudonais apvadais ir įspėjimų „Vorfahrt gewahren“ , virš kurių nurodyti skaičiukai keičiasi kas sekundę. Pagrindinio kelio tikriausiai taip jau ir nebeprieisiu niekada.


“STOP”


“Sustoti draudžiama”


“Pagrindinis kelias”

Rodyk draugams

Rašyti komentarą