BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

(be temos)

“Gyvenimas bjaurus, aš dar bjauresnė ir įrodysiu jam, jog jis nevisagalis”


 


Aš būsiu lyg feniksas


Prisikelsiu iš pelenų


Būsiu stipri


Ir nieks nepakirps man sparnų


 


Skrisiu lengvai


Lyg lietus dangumi


Bandysi sakyt,


Ateisk man, brangi,


 


Bet bus per vėlu


Bandysi sakyt,


Atleisk man, brangi,


Bet bus per vėlu


 


Šį eilėraštį sukūriau savo sesutei


emmm, brangioji, čia tau :)

Rodyk draugams

Laimės beieškant

“Gyvenimas bjaurus, as dar bjauresne ir irodysiu jam, jog jis nevisagalis”


 


Laimės beieškant


Kaip mes suvokiame žodį “laimė”? Visi šį žodį suprantame skirtingai. Vieni sako, jog iki pilnos laimės trūksta mylimo žmogaus kitiems - mylinčio. Tretiems iki pilnatvės reikia pinigų, ketvirtiems reikalinga laisvė.


Trumpam stabtelėkime šiame skubančiame pasaulyje, įsiklausykime į širdies balsą ir susimąstykime. Argi visa tai gavę mes jausimės laimingi? Žmogus yra toks tvėrinys, kad kuo daugiau jis gauna - tuo daugiau jam reikia. Šitaip - mes niekada nebūsime laimingi.


Laimę galime sulyginti su loterija. Vieniems fortūna šypsosi nuolatos, o kiti vos vos gali išbristi iš skurdo, išplaukti iš ašarų bedugnės. Kiti to padaryti nesugeba per visą savo gyvenimą. Tačiau argi žmogus nėra pats savo likimo kalvis? Kiekvienas susikuriame pasaulį tokį, kokio norime, ar nusipelnėme. Mes patys nusprendžiame ar mums gyvenime reikės to, ar visai ko kito. Kiekvienas einame savo keliu, o tie žmonės, kurie nesugeba rasti savo kelio ir yra nelaimingi.


Pirmiausia turime suvokti, kas esame, pažinti mus supančius žmones, tik tada jausimės laimingi ir pilnaverčiai.


Manau, jog posakį : “Meilėje ir kare visos priemonės priimtinos”, galime perfrazuoti ir pateikti taip - siekiant laimės visos priemonės priimtinos. Suprantama, reikia atsižvelgti ir į moralės normas (žmonių taigi nežudysime). Pavyzdžiui, mano gyvenimo moto: jei nelipsi per galvas - nieko nepasieksi, kadangi šiais laikais niekas nieko ant auksinės lėkštutės nepadės ir neatneš. Visko reikia siekti savo rankomis, kabintis į gyvenimą nagais ir dantimis - tik tada būsi laimingas.

Rodyk draugams